NatsuCon Přednášející

Na NatsuConu stále přijímáme nové přednášející. Pokud máte zájem podílet se na tvorbě programu letošního ročníku NatsuConu, neváhejte se přihlásit formulářem níže. Přihláška je závazkem nejen vůči pořadatelům akce, ale hlavně k návštěvníkům festivalu; o přijetí či zamítnutí přednášky Vás budeme informovat e-mailem do 14 dnů, pokud odpověď neobdržíte, kontaktuje nás na program@natsucon.cz. Jakmile budete mezi přednášející přijati, obdržíte instrukce k získání volné vstupenky a slevy na letošní merch.

Nestalkujeme. Jen se občas potřebujeme rychle na něco zeptat.

K přednášce prosíme rovnou doplnit anotaci. (Její znění půjde v případě nutnosti po dohodě změnit.)

K dispozici bude standardní vybavení (pc, projektor, reproduktory, mikrofon), pokud vaše přednáška vyžaduje více (např. Mac, atd.), nebo již víte, že budete časově omezeni např. z pracovních důvodů nebo účastí v cosplay soutěži, vyplňte toto pole. Pokusíme se vám vyjít vstříc.

Jedná se o ilustrační a propagační doprovodný obrázek k Vaší přednášce. Nahrávejte v rozlišení 800x600px až 1024x768px.

Banner slouží k propagaci a bude použit jako hlavička informační stránky s přednáškou na našich internetových stránkách. Nahrávejte v rozlišení 1200x200px. I když není nahrání banneru povinné, doporučujeme Vám jej dodat.

Working