Akicon 2017 objednávka vstupenky


Jsme velice rádi, že máte zájem o zakoupení vstupenky na Akicon 2017. V letošním roce Vám v předprodeji opět nabízíme více druhů vstupenek.

Prémiovou vstupenku v ceně 1500 Kč si můžete zakoupit, pokud chcete přispět na tvorbu a růst Akiconu. Tato vstupenka zahrnuje doplňky s Akicon tematikou, přespání a přednostní vyhrazená místa ve všech přednáškových sálech a hernách.

Specialitkou letošního ročníku je Plyšová vstupenka v ceně 1000 Kč, je vstupenkou pro altruisty, kterou můžete přispět na tvorbu a růst Akiconu... a nic za to nedostanete. Tedy možná nějaké plyšové překvapení :)

Běžné vstupné lze v předprodeji zakoupit pouze na celý festival. Prvních 100 objednaných vstupenek je v prodeji za zvýhodněnou cenu 300 Kč a zbylé vstupenky potom za 400 Kč.

Veškeré druhy vstupenek zahrnují v ceně tištěnou programovou brožuru.

Nezapomeňte se také podívat, jaké doplňky jsme si pro Vás letos připravili. Budeme velice rádi, když nás jejich koupí podpoříte.:)

Těšíme na na Vás na letošním Akiconu!

Do tohoto pole prosím uveďte své skutečné jméno a příjmení pro případné ověření totožnosti u pokladen.

Na tuto emailovou adresu Vám budou zaslány informace k platbě a po uhrazení vstupenka, kterou si můžete vytisknout.

V ceně Prémiové vstupenky je jedno festivalové tričko s logem Akiconu. Vyberte si, prosím, variantu totoho trička. Pokud máte zájem o více variant triček, ostatní si můžete dokoupit zaškrtnutím a vyplněním variant daných triček ve formuláři níže. Tabulky velikostí: dámské tričko, dámské tílko, pánské tričko.

Přespání z pátku na sobotu

Přespání ze soboty na neděli

Přespání z pátku na sobotu

Přespání ze soboty na neděli

Tento úžasný hrneček je nejen praktický, ale i estetický kousek vybavení připomínající příjemně strávené chvíle na Akiconu... (objem 300 ml)

Akicon antistresový míček zlepší Váš prožitek z conu hned o 20 %! Testováno na šerifech. (průměr 7 cm)

Na žádném podzimním festivalu nesmí chybět plážový míč. Buďte IN a pořiďte si svůj vlastní plážový míč s logem Akiconu, který Vám budou všichni přátelé závidět! (průměr 25 cm)

Tematické festivalové tričko v dámské verzi s logem Akiconu. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant.;) Tričko je volnějšího střihu s širokým lemem, gramáž látky: 150 g/m2.

Tematické festivalové tílko pro dámy s logem Akiconu. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant.;) Tílko má prodlouženou délku, gramáž látky je 220 g/m2.

Tematické festivalové tričko pro pány s logem Akiconu. Vybrat si můžete ze dvou barevných variant.;) Gramáž látky je 205 g/m2.

Please wait...
Working